Latviešu Russian
Sveiks, viesi! Šeit varat autorizēties vai reģistrēties
Par mums

Sveicināti!

Paldies, ka iegriezāties mūsu interneta veikalā PērcTe.lv.

Interneta veikals PērcTe.lv piedāva visa veida sadzīves tehniku, datorus, telefonus, kā arī preces Jūsu hobijiem un ikdienai.

Kāda ir interneta veikala PērcTe.lv būtība? Maksimāli ātri, viss nepieciešamais TE!

Tieši tā! Neizejot no mājas, ofisa vai esot satiksmes sastrēgumā, iegādāties sev nepieciešamo preci, netērējot daudz laika. Kā mēs zinām, laiks ir nauda un to jātērē lietderīgi.

PērcTe.lv ietaupa laiku un ļauj ietaupīt maciņam!

Informācija par preču piegādi

Iepērkoties interneta veikalā, preci Jūs variet saņemt personīgi, ierodoties PērcTe.lv birojā, vai arī ar piegādi jebkurā Jums ērta vietā un veidā.  

  • Preču saņemšana PērcTe.lv birojā (piegādes cena bez maksas):

Pirmdiena-Piektdiena: 10.oo-18.oo

Sestdien/Svētdiena: Brīvdiena

  • Preču piegāde:

Preču piegādes maksa Rīgā ir 5€.

Preču nosūtīšana izmantojot Omniva pakomāts 4€, ja Jūsu sūtījums tajā ietilpst. (skatīt zemāk noteikumus/izmērus) 

Preču piegādes maksa Bolderājā/Vecmilgrāvī/Jaunciemā/Berģos/Dārziņos 7€.

Preču piegāde ar kurjeru ārpus Rīgas, cena iepriekš vienojoties.

Preču piegāde notiek 3 darba dienu laikā, kopš pasūtījuma apstiprināšanas, ja prece ir noliktavā.

Lielgabarīta un smagām precēm piegāde līdz mājas durvīm. Ja nepieciešama piegāde līdz dzīvokļa durvīm, tad būs jārēķinās ar papildus izmaksām. (6€ par katru stāvu)

Pakomātu piegādes noteikumi:
Omniva sūtījuma maksimālais svars ir 30 kg. 
Pakomāti ir pieejami trīs izmēros: S: 8 cm x 38 cm x 64 cm M: 19 cm x 38 cm x 64 cm L: 41 cm x 38 cm 64 cm
Pakomātā sūtījums tiek uzglabāts 5 dienas. 
Nav iespējams pāradresēt sūtījumu nosūtīšanai uz kādu citu pakomātu.

Veikala noteikumi
Preču pasūtīšana, rēķina saņemšana un apmaksa:
Visas cenas norādītas EUR ar PVN 21%. Cenā NAV iekļautas piegādes izmaksas.

Nosacījumi pirkumiem, kurus veic JURIDISKAS personas. Balstoties uz to, ka preces tiek izmantotas profesionāliem nolūkiem un to nolietojums paaugstinās, precēm tiek piemērots 5% uzcenojums, 1 gada garantija un apmaksa tikai ar pārskaitījumu.
Norādītās preču cenas ir spēkā līdz brīdim, kamēr ir pieejama prece. Par preces pieejamību Jūs informēs veikala pārstāvis, pēc pasūtījuma saņemšanas.
Pēc pasūtījuma veikšanas PercTe.lv personāls, ar Jums sazināsies, izveidojot rēķinu ar visiem maksājuma veikšanai nepieciešamajiem rekvizītiem Jūsu pasūtījumam, un nosūtīs to uz Jūsu norādīto e-pasta adresi.  Preces piegāde tiek veikta pēc pilnas pirkuma summas saņemšanas uzņēmuma bankas kontā.

Rēķina apmaksa Fiziskām personā:
Skaidrā naudā: saņemot preci. Pirkuma apmaksa tiek veikta preces piegādes brīdī. Kurjers izsniedz kases čeku, kas ir apmaksas apstiprinājums.
Bankas pārskaitījums (interneta banka) - veicot pirkuma apmaksu ar naudas pārskaitījumu, preces pasūtītāja un maksātāja datiem jāsakrīt, maksājuma uzdevuma piezīmēs jābūt norādītam apmaksājamā rēķina numuram. 
Līzings sadarbībā ar Bestlizing.lv.  Kreditē jebkuras preces, kuru finansējamā summa - no 70€ euro līdz 3000€
- Kreditēšanas termiņš - no 3 līdz 36 mēneši
- Aizņēmējs - vismaz 18 gadu vecs Latvijas iedzīvotājs ar vismaz 3 mēnešu minimālu darba stāžu pēdējā darba vietā
- Kreditē preces bez pirmās iemaksas.
 
Rēķina apmaksa Juridiskām personām:
Bankas pārskaitījums (interneta banka)- veicot pirkuma apmaksu ar naudas pārskaitījumu, preces pasūtītāja un maksātāja datiem jāsakrīt, maksājuma uzdevuma piezīmēs jābūt norādītam apmaksājamā rēķina numuram. 

Garantija
PērcTe.lv veikalā pirktām precēm tiek dota ražotāja / izplatītāja garantija, kuras ilgums ir no 1 līdz 5 gadiem. Garantijas nosacījumi katrai precei ir noteikti individuāli.
Garantija ir spēkā, ja precei tiek uzrādīts garantijas talons un/vai pirkuma apliecinošs dokuments (čeks, pavadzīme, kvīts). Atsevišķi ražotāji preču komplektāciju nenodrošina ar garantijas talonu, tāpēc kā garantijas dokuments tiek uzskatīts pirkuma apliecinošs dokuments un mūsu izsniegts garantijas talons.
Informācija par ražotāja garantijas termiņu konkrētajai precei ir meklējama preces aprakstā vai ir iespējams pajautāt PērcTe.lv pārdevējam.
Pretenzijas pieteikšanas tiesības ir spēkā, ja prece tika izmantota tikai paredzētājos apstākļos un tikai mājsaimniecībā.
 Juridiskām personām, kas nav Patērētājs, tiek nodrošināts tikai Ražotāja noteiktais garantijas termiņš.
Garantija tiek nodrošināta autorizētos servisa centros. Servisa centru atrašanās vietas ir atrodamas katra ražotāja oficiālajā mājas lapā. Taču, ja Jums rodas kādi jautājumi vai neskaidrības, ar prieku Jums palīdzēsim.
Servisa centri NEATBILD par datu drošību Jūsu nodotajai precei remontā. Lūdzu, nokopējiet datora, telefona vai citas ierīces atmiņu un saglabājiet to!!!
Garantijas nosacījumi nav spēkā, ja prece ir patvaļīgi remontēta, tajā nokļuvis ūdens vai kāds cits šķidrums (uz precēm, kurām norādīts par ūdens izturību tas neattiecas - pulksteņi, zemūdens kameras, fotoaparāti u.c.), bojājums būs radies barojošā sprieguma, telekomunikāciju, kabeļu tīklu neatbilstībai ražotāja noteiktajiem standartiem, strauju temperatūras svārstību dēļ, kā arī citu sadzīves un ārējo faktoru dēļ un precēm netiek veikta regulārā apkope, par kuru ir norādīts instrukcijā - piemēram, šujmašīnas.

Ražotāja garantijas nosacījumi nav spēkā pret bojājumiem, kas radušies pircēja vai lietotāja vainas dēļ un tie ir: 
- precei ir garantijas plombu, sērijas numuru bojājumi;
- prece nav lietota tai paredzētajām vajadzībām un nav ekspluatēta tā, kā tas ir norādīts preces lietošanas instrukcijā;
saskrāpētas, ieplaisājušas, salauztas konstrukcijas, saplaisājis ekrāns, ieliets ūdens tam neparedzētajās vietās, nepareiziem līdzekļiem kopta prece, ja precē ir atrasti nepiederoši priekšmeti, ir pieļauta kukaiņu iekļūšana izstrādājumu iekšienē vai kādas citas pēdas, kas liecina par nepareizu preces ekspluatāciju;
- ja bojājums radies barojošā sprieguma, telekomunikāciju, kabeļu tīklu neatbilstībai ražotāja noteiktajiem standartiem, strauju temperatūras svārstību dēļ, kā arī citu sadzīves un ārējo faktoru dēļ, piemēram, kvēpi, dūmi, putekļi, mitrums, triecieni, skrāpējumi;
- ja izstrādājumā redzamas nekvalificēta remonta pēdas;
- dabiska elementu nolietojuma gadījumos;
- ja precei ir izmantoti nestandarta barošanas bloki, piederumi un rezerves daļas, kā arī izejmateriāli (piemēram, kārtridži, toneri u.c.), ko ražotājs nav sertificējis lietošanai ar noteikto preci, un ja tas ir izraisījis šīs preces bojājumus;
- papildus aprīkojumam garantija netiek piemērota - baterijām, austiņām, savienojošiem kabeļiem, lādēšanas ierīcēm, pultīm);
- ja preci pircējs ir izmantojis ražošanas vai profesionāliem mērķiem (gadījumā, ja konkrētā prece nav paredzēta šādiem nolūkiem);
- garantija nedarbojas, ja radušies bojājumi nepareizas preces transportēšanas rezultātā.

Gadījumā, kad garantijas apkalpošana nav spēkā, bet pircējs atsakās no maksas remonta, tad pircējam ir jāsedz diagnostikas izmaksas, un pircējs saņem Servisa centra slēdzienu par konstatētajiem bojājumiem. Ja pircējs piekrīt maksas remontam, tad diagnostikas izmaksas nav jāsedz.

Atgādinām, ka patērētājiem 24 mēnešu laikā no preces piegādes dienas ir likumā noteiktās tiesības pieteikt prasījumu par līguma noteikumiem neatbilstošu preci.

Atteikuma tiesības
Jums ir tiesības 14 (četrpadsmit) dienu laikā atteikties no šā līguma, neminot iemeslu.
Atteikuma tiesību izmantošana beigsies pēc 14 dienām, sākot no dienas, kad jūs esat ieguvis vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un ko jūs esat norādījis, ir ieguvusi preces valdījumā.
Lai izmantotu atteikuma tiesības, jums ir jāinformē PērcTe.lv darbinieki, tālruņa numuri: +371 22521206, +371 22521209, e-pasta adrese: info@PercTe.lv par lēmumu atteikties no šā līguma.
Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, pietiek, ja savu paziņojumu par atteikumu tiesību izmantošanu nosūtīsiet pirms atteikuma tiesību termiņa beigām.
Atteikumu tiesību gadījumā prece ir jānogādā PērcTe.lv birojā, darba dienās no plkst.10.oo - 18.oo, jāuzraksta iesniegums par atteikuma iemeslu, un mēs to izskatīsim 10 darba dienu laikā.
 Ja jūs atteiksieties no šā līguma, mēs jums atmaksāsim visus no jums saņemtos maksājumus, tostarp piegādes izmaksas (izņemot papildu izmaksas, kas radušās tādēļ, ka jūs esat izvēlējies piegādes veidu, kas nav mūsu piedāvātais vislētākais standarta piegādes veids), ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad mēs tikām informēti par jūsu lēmumu atteikties no šā līguma. Jebkurā gadījumā saistībā ar šādu atmaksāšanu no jums netiks iekasēta nekāda maksa.
Jums preces jānodod PērcTe.lv birojā, Rīgā, bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk, kā 14 dienu laikā no dienas, kad jūs mums paziņojāt savu lēmumu atteikties no šā līguma. Lūdzu ņemt vērā, ka PērcTe.lv nepieņems preces, kas sūtītas pa pastu, tā kā pieņemšanas brīdī nav iespējams abām pusēm klātesot fiksēt iespējamos preces vizuālos bojājumus, kā arī komplektācijas saturu. Nosūtot preces uz biroju, izmantojot kurjerpastu, Jūs piekrītat PērcTe.lv vienpusēji konstatētajam preces vizuālajam stāvoklim un komplektācijai uz preces saņemšanas brīdi. Turpmākās pretenzijas par to, ka tas, Jūsuprāt, neatbilst tam, kā nosūtījāt, tiks uzskatītas par nepamatotām, tāpēc rekomendējam preces nodot klātienē.
 Jums būs jāsedz ar preču atpakaļ atdošanu saistītās tiešās izmaksas.
 Jūs esat atbildīgs tikai par preču vērtības samazināšanos, ja preces izmantotas nevis tāpēc, lai konstatētu šo preču raksturu, īpašības un darbību, bet citos nolūkos.
 Atteikuma tiesību izmantošanas termiņā jums ir tiesības preci lietot tiktāl, cik tas nepieciešams preces rakstura, īpašību un darbības pārbaudei. (tikpat lielā mērā, cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes parastajā veikalā, piemēram, portatīvajiem datoriem iepazīties vizuāli ar datora izskatu, izmēru, taču neveicot nekādas manipulācijas, tai skaitā aktivizējot uz datora preinstalētu operētājsistēmu; mobilajiem telefoniem - nenoplēšot aizsargplēves, ieslēgt, neievietojot SIM karti un neveicot zvanus, nesinhronizējot datus utt.). Izmantojot atteikuma tiesības, Jūs esat atbildīgs par preces lietošanu, kas pārsniedz preces rakstura, īpašību un darbības pārbaudes nolūkam paredzēto. Jūs esat atbildīgs par tādu preces lietošanu atteikuma tiesību izmantošanas termiņā, kas nav savienojama ar labas ticības principu, kā arī par preces vērtības, kvalitātes un drošuma samazināšanos.

Atteikuma tiesības nav spēkā šādos gadījumos:
Ministru kabineta 2014.gada 20.maija noteikumu Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” 22.punktā noteiktajos gadījumos, tajā skaitā, ja:

- preces cena ir atkarīga no finanšu tirgus svārstībām, kuras pārdevējs nevar kontrolēt un kuras var rasties atteikumu tiesību termiņā;
- preces tiek izgatavotas pēc patērētāja norādījumiem vai ir nepārprotami personalizētas;
- prece ātri bojājas vai tai drīz beidzas derīguma termiņš;
- patērētājs ir atvēris iepakojumu precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ, tādām precēm, kā el.zobu birste, depilators, el.bārdas skuveklis, bārdas/matu trimmeris, el.matu griežamā mašīna, ausīs ieliekamās audio austiņas un citas tamlīdzīga rakstura preces, ja ir atvērts šo preču iepakojums un/vai ir bojāta drošības plombe;
- prece, tās īpašību dēļ pēc piegādes neatgriezeniski sajauksies ar citām lietām;
- patērētājs ir pieprasījis pārdevējam vai pakalpojuma sniedzējam ierasties un veikt steidzamus remontdarbus vai tehniskās apkopes darbus. Ja pārdevējs vai pakalpojuma sniedzējs, ierodoties pie patērētāja, sniedz papildu pakalpojumu vai piegādā preces, kas nav nepieciešamās rezerves daļas, lai veiktu remontdarbus vai tehniskās apkopes darbus, atteikuma tiesības ir piemērojamas minētajiem papildu pakalpojumiem vai precēm;
- patērētājs ir atvēris audioierakstu vai videoierakstu, vai datorprogrammu iepakojumu;
- līgums noslēgts par digitālā satura piegādi, kas netiek piegādāts pastāvīgā datu nesējā, ja digitālā satura piegāde ir uzsākta ar patērētāja iepriekš skaidri paustu piekrišanu un apliecinājumu par atteikuma tiesību zaudēšanu;

Interneta veikalā www.Percte.lv apskatāmo preču attēli var nedaudz atšķirties no piedāvātās preces. Lai precizētu vai konkretizētu preces raksturojumu vai novērstu ar tās pasūtīšanu saistītās neskaidrības, lūdzam sazināties ar PērcTe.lv pa tālruni +371 22521206, +371 22521209 vai e-pastā info@percte.lv , lai izvairītos no nepatīkamiem pārpratumiem.
Kontakti un rekvizīti
Kontakti:

tālr: 22521206
tālr: 22521209

e-pasts: info@percte.lv
skype: percte
Facebook: https://www.facebook.com/percte.lv

Adrese:
PērcTe.lv biroja atrašanās vieta:
Robežu iela 46, Rīga, LV-1004

Kā pie mums nokļūt:

Autobusi:
25/55/56 -> Ārlavas iela
10 -> Robežu iela


Uzņēmuma rekvizīti:
TT Trade, SIA
Juridiskā adrese:
Graudu iela 68A, Rīga,LV-1058
Faktiskā adrese:
Robežu iela 46, Rīga, LV-1004
Reģ. Nr: 40203038658
PVN kods: LV40203038658
Bankas rekvizīti:
A/S "SWEDBANK"
Bankas kods: HABALV22
Konta Nr.: LV11HABA0551042891085